Categories
Career

PRACA DLA SERWISANTÓW TURBIN WIATROWYCH: VESTAS

Zadania:

  • samodzielny serwis turbin wiatrowych Vestas
  • świadczenie usług za granicą – zlecenia w systemach tygodniowych

Wymagania:

  • pracujemy w języku angielskim
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP powyżej 1kV do eksploatacji, konserwacji i kontrolno-pomiarowych
  • doświadczenie
  • gotowość do wyjazdów
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • ELASTYCZNE ROTACJE oraz weekendy w domu (dla techników z woj. zachodniopomorskiego)
  • współpracę z prężnie rozwijającą się firmą z branży energii wiatrowej
  • umowę o współpracy
  • ciągłość zleceń
  • atrakcyjne, progresywne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko
  • możliwości szkoleniowe i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie biura w zakresie organizacyjnym i logistycznym w językach angielskim i niemieckim
  • profesjonalne zaplecze techniczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: info@farowind.com

Prosimy o wpisywanie w temacie wiadomości: Praca/Technik Serwisu Turbin Wiatrowych z doświadczeniem 2023

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez FaroWind danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.